Doprava a platba

Platba

V tuto chvíli e-shop Torédo umožňuje následující možnosti plateb:

  • Převod na účet
  • Dobírka

Balné e-shopu Torédo je zdarma.

Z důvodu vysokých poplatků jsme se v současnosti rozhodli nevyužívat možností online plateb. Tím můžeme našim zákazníkům poskytnout příznivější ceny produktů bez zbytečných přirážek.

Doprava

Dopravu na Vámi určenou adresu zajišťujeme pomocí níže uvedených přepravců. Náklady na dopravu se liší dle zvoleného způsobu dopravy, platby a váhy objednaného zboží. Konkrétní způsob dodání si zvolíte při dokončování objednávky v sekci "košík". V současné době dodáváme zásilky jen do ČR.

Doprava zdarma je nad 2000 Kč.

Varianta dopravy: Cena: Cena s platbou na dobírku: Cena s platbou převodem:
Česká pošta - balík do ruky 129 178 129
Česká pošta - balík na poštu 129 178 129
Zásilkovna Z point 69 118 69
Osobní odběr - Praha 0 - 0

 

Česká pošta - Balík Do ruky 

Česká pošta zajišťuje doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR obvykle následující pracovní den při podání zásilky do rozhodné doby pobočky pošty.

Česká pošta - Balík Na poštu 

Česká pošta zajišťuje doručení balíku na poštu, kterou si Vy sami zvolíte. Možnost vyzvednutí na zvolené poště je obvykle následující pracovní den.

Zásilkovna Z point 

Díky velmi širokému výběru výdejních míst je Zásilkovna Z point ideálním řešením dopravy. Zásilku si můžete nechat poslat na výdejní místo ve Vašem okolí a vyzvednout během otevírací doby zvoleného výdejního místa. Jakmile bude Vaše zásilka připravená k odběru, budete informování prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na adrese:

  • Leopoldova 1681/27, 149 00 Praha 11 - Chodov

Odběr možný v běžné pracovní době po telefonické domluvě. Po zaplacení objednávky Vás kontaktujeme na vyplněném telefonním čísle.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz